Limited Edition /  Fine Art Baskı Eserler
Limited Edition /  Fine Art Baskı Eserler
Limited Edition /  Fine Art Baskı Eserler
Limited Edition /  Fine Art Baskı Eserler

Cünet Süer-Rakkas (86839612034)

Fiyat : ₺4.000,00(KDV Dahil)
₺484,40 'den başlayan taksitlerle

Fine Art Baskı Eser 

 

  • Eser ölçüsü 36x36
  • Çerçeve & paspartu dahil ölçüsü 56x56
  • Hahnemühle fine art kağıt üzerine baskı
  • Limited Edition
  • Sanatçı İmzalıdır.

Cüneyt Süer

Cüneyt Süer 1967 yılında İstanbul'da doğdu.

1984 yılında başladığı Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nüdeki eğitimini yarıda bırakarak 1987 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'ne devam etti.

1989 yılından itibaren, sinema gazetesi'nde sayfa sekreteri olarak başladığı basın macerası uzun yıllar sürdü. Karacan Yayınları, Milliyet, Hürriyet Sabah, Meydan gibi gazetelerde sayfa sekreteri olarak çalıştı. Milliyet Yayın Grubuna çeşitli vinyet ve illüstrasyonlar çizdi, Nuri Kurtcebe yönetiminde hazırlanan Eroskop çizgi-roman dergisinde sanat yönetmeni olarak görev aldı, tek sayfalık çizgi hikayeleri bu dergide yayınlandı. Akis haber dergisi dahil olmak üzere 34 periyodik derginin teknik koordinasyonunu üstlendi.

1995 yılında reklam sektörüne girerek, 20 yılı aşkın bir süre boyunca kendi reklam ajansını yönetti.

2011-2014 yılları arasında İstanbul Kültür Sanat Etkinlikleri Bülteni'nin editörlüğünü yaptı. Fotoğraf, sinema ve kültür sanat üzerine bir çok makalesi muhtelif dergilerde yayınlandı. 

Ayrıca Anıtkabir koleksiyonundaki aherli kağıtlar üzerine hazırladığı özgün baskı Atatürk portreleri, tezhip sanatçılarınca bezenerek Real Collection Ata'ya Saygı Koleksiyonu'nu oluşturdu.
2015 yılından itibaren, aktif iş hayatını terk ederek, resim çalışmalarını sürdürdü. Genellikle yağlı boya eser veren sanatçı, abartıyla deforme ettiği kentsel doku ve deniz ilişkisi üzerine çalışmaktadır. Geniş bir renk yelpazesinde kurguladığı pentürü, biraz karikatür, biraz doku ama kendi tabiri ile çokça 'grafik' değerler taşır. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı