Gizlilik

 

Üyelerimizin galerigusto.com’dan azami faydayı sağlamaları amacıyla alınan ve sistemimizde kayıtlı bilgileriniz; (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numaraları, satın aldıkları ürünler vb.) üçüncü şahıs veya kuruluşlara kesinlikle verilmez.

 

Bilgileriniz ürün veritabanımızın korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece size özel şifrenizle ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

 

Lütfen tanımladığınız E-Posta ve Şifreyi kimseyle paylaşmayınız. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğiniz iptal olduktan sonra bilgileriniz sistemden silinir, galerigusto.com tarafından hiçbir şekilde kullanılmaz ve üçüncü kişi yada kişilerle paylaşılmaz.

 

Güvenlik

 

Size ait bilgiler koruma altında, gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini çıkartın...

 

Galerigusto.com’dan alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı, adres, telefon…vs  bilgileri SSL güvenlik sistemi tarafından korunmakta olup üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve ele geçirmeleri olanaksızdır.

 

 Güvenli Alışveriş Nedir?

 

Güvenli Alışveriş satıcıyı, malın teslimi karşılığında bedeli tahsil edememe riskine karşı; alıcıyı da bedelin ödenmesine karşılık, malı teslim alamama veya istenilen nitelik ve şartlarda teslim alamama riskine karşı korumaktadır.

 

Güvenli Alışveriş, elektronik ortamda yapılan alışverişlerde hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan bir uygulamadır. Güvenli Alışveriş sayesinde alıcıya satın aldığı ürünü görerek onaylama imkânı, satıcıya ise ödeme güvencesi sunulmaktadır.

 

SSL Nedir?

 

SSL, Secure Sockets Layer'in baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kullandığınız tarayıcı ile bağlı olduğunuz sitenin sunucusu arasında güvenlikli bilgi alış-verişini sağlayan bir yöntemdir. Herhangi bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır. Kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir.

 

SSL güvenlik sistemi bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir.

 

 

 Galerigusto.com’un güvenli alışveriş sağlayıcıları hakkında ayrıntılı bilgi almak için [email protected] adresinden veya 0216 650 70 00 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı